پنجشنبه 26 مهر ماه 1397


عضویت در کانال تلگرامعضویت در صفحه اینستاگرام

معرفی دوربین چشم ماهی fisheye dewarping هایک ویژن

 
معرفی دوربین چشم ماهی fisheye dewarping هایک ویژن

 

شرکت هایک ویژن که یکی از پیشگامان تولید دوربین مداربسته در جهان است, این بار با تولید دوربین fisheye dewarping را به  بازار دوربین مداربسته ارائه کرده است.

 

Dewarping چیست ؟

این راه حل جدید dewarping اجازه می دهد تا دوربین های شبکه فیوژن Hikvision را به طور یکپارچه با نرم افزار مدیریت ویدئویی شبکه با کارایی Milestone ادغام شده است، که به مشتری Milestone Smart Client اجازه می دهد تا تصاویر واقعی را که در دوربین های Hikvision fisheye گرفته شده است در زمان واقعی بدون اعوجاج نمایش دهد. ویدیو ضبط شده نیز می تواند بازیابی و پخش شود.

با استفاده از این راه حل جدید، مشتریان Milestone قادر خواهند بود از یک دوربین برای پوشش 360 درجه بدون نقاط دید کور استفاده کنند.هزینه کلی دوربین ها، نصب و تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد.

راه حل dewarping علاوه بر این امکان دسترسی به حالت های مشاهده دوربین مانند 180 درجه، 360 درجه، PTZ، PTZ-quad و panoramic افقی را فراهم می کند. حداکثر 12 منظره متفاوت را می توان در مشتری SmartStone Smart ایجاد کرد، و این نمایشگر هوشمند PTZ به اپراتورهای امنیتی اجازه می دهد تا از طریق یک صحنه، پانل، شیب و زوم را مشاهده کنند.


به عنوان کسب و کار همچنان به افزایش آگاهی وضعیت، 360 درجه دوربین به عنوان یکی از قوی ترین مناطق رشد در صنعت نظارت است. ادغام با XProtect Milestone برای بازار و مشتریان متقابلی ما برای به دست آوردن یک راه حل دیگر با کارایی با کارایی بالا که با تعدادی از بازارهای عمودی، از جمله خرده فروشی، پارکینگ، حمل و نقل، بازی، پردیس ها و برنامه های کاربردی در فضای داخلی طراحی شده است، گفت: آدلر وو مدیر برنامه جهانی شریک فناوری در Hikvision.ما در مورد فرصت های جدید برای جامعه عادی و مشتریان بسیار خوشحال هستیم که این اعلام به آنها می دهد. جامعه مدنی در حال حاضر به طور کامل از ادغام جدید بین دوربین های Hikvision و Milestones جایزه برنده نرم افزار مدیریت ویدئو پلت فرم باز به دست می آورد. هنریک سیدبو هانسن، مدیر گروه، دستگاه ها و یکپارچگی، سیستم های Milestone Systems می گوید.دوربین های شبکه Hikvision fisheye دارای عملکرد پیشرو در صنعت مانند تصویربرداری با وضوح بالا، Ultra WDR، روشنایی IR و فعال شدن زنگ هشدار.هستند  این دستگاه در حالت های مختلف نصب دوربین مداربسته شامل سقف های همه کاره، گزینه های دیوار و آویز را ارائه می دهد.

 

تاريخ تنظيم: شنبه 29 مهر ماه 1396