سه شنبه 4 تیر ماه 1398

دوربین مخصوص شمارش افراد هایک ویژن مجهز به الگوریتم هوش مصنوعی برنده جایزه Protector & Wik

 
دوربین مخصوص شمارش افراد هایک ویژن مجهز به الگوریتم هوش مصنوعی برنده جایزه Protector & Wik


دوربین مداربسته شمارنده افراد هایک ویژن به عنوان یک راه حل حیاتی در اجرای برنامه های مختلف کاربران ایفا می کند این دوربین با جمع آوری اطلاعات با ارزشی مانند تعداد افرادی که به یک منطقه وارد یا از آن خارج می شوند به مدیران کسب و کار کمک می کند.

همچنین این دوربین با شمارش تعداد افراد درون یک ناحیه می تواند میزان تراکم افراد را تشخیص داده و اطلاعات اولیه برای تصمیم گیری نرم افزار هوشمند و NVR هایک ویژن را در اختیار آن می گذارد. تشخیص پرسه زدن افراد در یک ناحیه و اطلاع رسانی توسط دوربین می تواند هر اقدام مشکوکی را اطلاع داده و از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری نماید. از دوربین های مخصوص شمارش افراد هایک ویژن می توان در مناطقی مانند سالن های ورزشی ، مراکز خرید ، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ ، موزه ها و مواردی شبیه به این برای تشخیص صف یا شمارش افراد استفاده کرد.

آلن ژو مدیر منطقه ای آلمان هایک ویژن در این خصوص گفت : ما از دریافت این جایزه خیلی خوشحال و ذوق زده هستیم ، تیم ما همواره در تلاش بوده تا محصولات با کیفیت با قابلیت های جدید و منحصر به فرد را تولید نماید. به طور مثال مشتریان ما می توانند از محصولات مدار بسته مبتنی بر هوش مصنوعی ما برای پوشش نیازهای حفاظتی خود استفاده کنند .

درباره ی جایزه  Protector & Wik


Protector & Wik یک مجله قدیمی و قدرتمند در حوزه اطلاع رسانی و تست فناوریهای امنیتی و حفاظتی است که به زبان آلمانی فعالیت می کند و به صورت روزانه تحولات سیستم ها و برند ها را در مناطق آلمانی نشین ارائه می دهد. سال ۲۰۱۸ ششمین دوره از جوایز Protector & Wik به عنوان جایزه فناوری برتر امنیتی به شرکت های برتر ارائه شد. آنها هر سال سه محصول برتر را در ۴ حوزه دوربین مدار بسته ، سیستم های کنترل تردد ، سیستم های اعلام سرقت و خانه هوشمند به شرکت های برتر اعطا می کنند.
تاريخ تنظيم: شنبه 13 مرداد ماه 1397
popuparchitect.com