پنجشنبه 1 فروردین ماه 1398


عضویت در کانال تلگرامعضویت در صفحه اینستاگرام

دوربین مداربسته که با الهام از مغز و چشم انسان کار می کند

 
دوربین مداربسته که با الهام از مغز و چشم انسان کار می کند
دوربین مداربسته DarkFighterX هایک ویژن در تاریکی شب تصویر رنگی ضبط می کند.
Hikvision، تامین کننده ،پیشرو و مبتکردر عرضه محصولات و راه حل های نظارت تصویری در جهان ، نسل جدیدی از دوربین مداربسته مراقبت شب را با آخرین ارتقاء از تکنولوژی DarkFighter عرضه کرد. محصولات DarkFighterX این تکنولوژی می تواند تصاویر رنگی و شفاف را در پایین ترین سطح نور ارائه دهد. در واقع در نور 0.001 lux تصاویر رنگی ایجاد می کند.

این محصولات با الهام گرفتن از چشم انسان کار می کند. چشم ها با استفاده از سلول های مختلف برای جمع آوری اطلاعات رنگ و روشنایی، که سپس در مغز ادغام می شوند. دوربین های DarkFighterX از یک سنسور IR (برای روشنایی) و اطلاعات از حسگر نور مرئی (برای رنگ) اطلاعاتی را می گیرند و ترکیبی از آنها را برای ارائه بهترین یک تصویر روشن رنگی ارائه می دهند.

دوربین های سنتی می توانند تصاویری روشن که تار شود یا تصاویر را به صورت تک رنگ ارائه دهند. این تکنولوژی جدید به طور یکپارچه این دو را عرضه می کند، بنابراین برای کیفیت تصویر دوباره مسئله ای نخواهد بود.

Peter Guan، مدیر فروش کانال Hikvision می گوید: "این واقعیت است که 70٪ از جرایم در شب اتفاق می افتد، اما با DarkFighterX، این مشکل حل
می شود." "چهره ها واضح تر و آسان تر می توانند تشخیص داده شوند و محیط اطراف را بسیار واضح تر می بینند حتی در کمترین نور. همه اینها باعث می شود تصاویر برای جمع آوری مدارک و حل مسئله بسیار ارزشمند باشند. "

سری DarkFighterX شامل یک دوربین PTZ و گلوله است. هر دو با زوم اپتیکال 25X، رزولوشن 2MP و تشخیص هوشمند می آیند. آنها همچنین دارای کدک جدید H.265 + هستند و به استاندارد IP66 مقاوم هستند.

آنها در خط مقدم فناوری امنیتی هستند و به ویژه در برنامه های کاربردی که نیاز به تصاویر تمام رنگی 24 ساعته از خارج از منزل مانند شهرها - خیابان
ها، میدان ها و پارک ها، رودخانه ها و جنگل ها، حمل و نقل، راه آهن و بنادر دارند، مفید هستند.
تاريخ تنظيم: یکشنبه 18 شهریور ماه 1397
popuparchitect.com