سه شنبه 7 بهمن ماه 1399

تکنولوژی جدید برای داده های بزرگ با حذف NVR های اضافه

 
تکنولوژی جدید برای داده های بزرگ با حذف NVR های اضافه

تولید انبوه دستگاه های NVR  توسط شرکت Wavestore باقابلیت  پشتیبانی از پروژه هایی با دوربینهای زیاد، توجه کاربران سیستمهای نظارت تصویری را به خود جلب کرده است و به دلیل طرح کارآمد نرم افزار   Wavestoreنصب شده بر روی پلت فرم Linux ،مراحل جریان چندگانه تصویر بسیار سریع و آسان شده و میزان داده تا 1.8 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی میکند.

به گزارش بخش بین الملل دنیای حفاظت تصویری، در مقایسه با طرح های معمولی مبنی بر ویندوز، که تنها 300 تا500 مگابایت در ثانیه را پشتیبانی میکنند ،طرح شرکت Wavestore به گونه ایست که تعداد  NVR های مورد نیاز در یک پروژه را بطور قابل ملاحظه ای کاهش داده است.

تکنولوژی های ضبط شرکت  Wavestore طوری طراحی شده اند که بدون توجه به وجود ترکیبی از رزولوشن  720p ،کیفیت تصویر با رزولوشن 1080pو دوربینهای 2مگاپیکسلی، تصاویر را در فرمتهای اصلی H.264, MPEG-4, JPEG2000 و MxPEG ضبط کرده وهمچنین دارای قابلیت ضبط صدا و متا دیتا و همگامسازی صداو تصویر با دیتا میباشد.

علاوه براین،میزان بالای داده های ضبط شده موجود در دستگاه باعث پایین آمدن سرعت نمایش تصاویر نمیشود. در حقیقت داده های تصویری ضبط شده میتوانند سریعا در هر زمانی مجدد پخش شوند، حتی زمانیکه حافظه بسیار بزرگبوده و داده ها طی ماههای زیادی ذخیره شده اند.

 

سرورهای پتابلاک به منظور برطرف سازی نیاز روز افزون برای تکنولوژی ذخیره سازی داده تولید شده اند. ورژن 6Wavestore میتواند با ذخیره سازی پویای برق از طریق کاهش دادن دیسکهای هاردی که در هنگام رایت مورد استفاده قرار نمیگیرند و همچنین با بهره مندی از ذخیره سازی در RAID که NVR و سیستمهای داده ای بزرگ را پشتیبانی میکند، باعث پیشرفت و توسعه قابلیتها شود.


تاريخ تنظيم: شنبه 2 خرداد ماه 1394
popuparchitect.com