سه شنبه 4 آذر ماه 1399

SD8161، جدیدترین دوربین اسپید دام تحت شبکه با کاربری داخلی

 
SD8161، جدیدترین دوربین اسپید دام تحت شبکه با کاربری داخلی

دوربین SD8161برای محیطهای داخلی وسیع همچون فرودگاهها،ایستگاههای قطار ،استادیوم ها  و لابی ها که نیازمند بالاترین سطح دقت هستند بسیار مناسب است.

علاوه بر تضمین کیفیت بالای تصویر و استفاده بهینه از کلیپ های تصویری ،این مدل با استفاده از تکنولوژی WDR پیشرفته، برای شرایط نوری با کنتراست نوری بالا مناسب بوده و کیفیت تصویر را به واقعی ترین حالت خود نزدیک میکند.

دوربین SD8161 به عنوان جدیدترین دوربین اسپید دام تحت شبکه با بکار گیری از  مکانیزم پیشرفته ی PTZ ،حرکت بسیار سریع و دقیقی  را در 360درجه افقی و 220درجه عمودی بطور پیوسته ارائه میدهد. کاربر میتواند با استفاده از موس یا دسته فرمان هر شئ ای را به راحتی کنترل و دنبال کرده و با بهره گیری از سیستم رد یابی خودکار ، قادر به شناسایی اجسام متحرک مشکوک در محیط های بسیار باز میباشد.

Vivotekاز سالهای پیشین تاکنون، با بهره گیری از فرآیند ها و مکانیزم های پیشرفته همچون  PTZ ،به منظور واضح تر،دقیق تر و کار آمدتر کردن سیستمهای نظارتی در محیط های باز و همچنین درجهت ارتقاء سری دوربینهای اسپید دام تحت شبکه برای بدست آوردن تصاویری باکیفیت بالا ، تلاش فراوان کرده است.

 

دوربین SD8161 با دارا بودن کارتهای حافظه SD/SDHC/SDXC ، PoE Plus 802.3at  و تصویر برداری با کیفیت بالا در 30فریم بر ثانیه  به بهترین گزینه دربین دوربینهای نظارتی با کاربری داخلی تبدیل شده است.

تاريخ تنظيم: شنبه 2 خرداد ماه 1394
popuparchitect.com