پنجشنبه 14 اسفند ماه 1399

نصب دوربین مداربسته در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها

 

سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی را برای زندگی ما فراهم می کند. آنها هر روز از خانواده ها و جوامع در هر محلی در سرتاسر جهان به عنوان بخشی حیاتی از خانه ها، محله ها و زندگی های ما حمایت می کنند. از این جهت، آنها نیز در برابر خطرات آسیب پذیرند. Hikvision به توسعه پیشرفته ترین تکنولوژی دوربین مداربسته در بسته های ارزان قیمت، راحت و مؤثر برای نیازهای امنیتی امروز اختصاص یافته است.

Smart Solution 2.0 با بیش از امنیت، پیشرفته ترین فن آوری را به یک راه حل کامل برای تمام مناطق خرید می پردازد. نظارت تصویری، اطلاعات کسب و کار، اطلاعات پارکینگ، و بیشتر همه در اجزای انعطاف پذیر و قدرتمند از ارائه کننده راه حل امنیتی شماره یک در جهان گرد هم می آیند.

راه حل هوشمند برای سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی

· اطمینان از ایمنی در ساعت کار برای مشتریان، پرسنل و کالاها
· حل اختلافات در معامله و پیشگیری از تلفات منابع و سرمایه کمک می کند
· ارائه مدیریت مرکزی کامل منسجم و افزایش کارای بازاریابی و فروش

 

مغازه های نگهداری نظارت

فروشگاه های راحتی اغلب هیچ شخصی از کارکنان پیشگیرانه از دست دادن ندارند و قفسه بندی می تواند نقاط کور را برای صندوق ذخیره برای نظارت داشته باشد. دوربین شبکه HDMI گنبد از این لکه های کور تماشا می کند و به طور مستقیم ویدیو را به یک تلویزیون منتقل می کند، و بازدارنده سرپناهندگان بالقوه است.

 

 

نظارت بر انبارها در انبار

انبارها و دفاتر ذخیره سازی اغلب توسط دزدان و حتی کارکنان در موارد خاص مورد بررسی قرار می گیرند. حداقل یک دوربین امنیتی برای تماشای بیش از موجودی توصیه می شود.

 

 

نظارت بر مناطق پارکینگ بیرونی

روشنایی پارکینگ می تواند یک چالش عظیم باشد. به همین دلیل است که دوربین DarkFighter Hikvision رنگ تصاویر واضح رنگی را حتی در سطوح ستاره ای ضبط می کند.

دوربین های چند تصویری با چهار یا هشت تصویر ثابت برای نمایش افقی پانورامیک 180 درجه یا 360 درجه مجهز شده اند. یکی از دوربین های PTZ HD می تواند تصاویر بسیار دقیق را حتی در محیط های کم نور نیز ارائه دهد.

 

 

نظارت بر حفاظت مجاز

استفاده از محصولات Hikvision HD که تا رزولوشن 4K با رزولوشن 200 متری مادون قرمز (IR) ارائه می شود و مقاوم به شرایط شدید آب و هوایی و خرابکاری است. ارائه دهنده های Hikvision HD همچنین شامل ویدیو Full HD 1080p با فریم های متحرک با سرعت 60 فریم در ثانیه و همچنین تکنولوژی تشخیص هوشمند از جمله تشخیص عبور خط، تشخیص نفوذ، وارد کردن / خروج منطقه و ... می باشد. این ابزار می تواند محیط اطراف خود را حفظ کند.

 

 

 

popuparchitect.com