پنجشنبه 14 اسفند ماه 1399

دوربین مداربسته هایک ویژن برای شهرک های صنعتی

 
دوربین مداربسته هایک ویژن برای مجتمع های صنعتی
 
راه حل هوشمند Hikvision برای پارک های صنعتی برای بهره وری و امنیت پارکینگ است. این راه حل محافظت در تمامی ساعت های روز و شبدر محیط های کم نور را فراهم می کند، کنترل دسترسی خودکار خودرو با ماژول ANPR Hikvision و هشدار رویداد خودکار با تشخیص هوشمند Hikvision فراهم می کند. از جمله محصولات IP یکپارچه از IPC، NVR ها و نرم افزار مدیریت ویدئو، راه حل Smart Hikvision می تواند یک پلت فرم ویدئویی قابل اطمینان، کاملا سازگار و انعطاف پذیر برای پارک های صنعتی ایجاد کند.
 

سناریوی قسمت های مختلف طرح

 

مدیریت ورود

 

راه حل هوشمند Hikvision یک دوربین مداربسته با دید در شب قوی برای فضای باز با قابلیت ثبت تصویر در نور فوق العاده کم، جبران نور کم در محیط، شناسایی پلاک (LPR)، و شناسایی رنگ خودرو را به طور موثر برای کنترل دسترسی هر وسیله نقلیه فراهم میکند.

 

حفاظت از محیط زیست

 

استفاده از محصولات Hikvision HD که تا رزولوشن 4K، قدرت دید در شب تا 200 متر و فن آوری تشخیص هوشمند برای محافظت از محیط پیرامون را فراهم می کند.

 

مانیتورینگ پارکینگ

 

دوربین مداربسته IR PTZ Hikvision می تواند این مشکل را با زوم اپتیکال 23 برابر، ردیابی هوشمند، تکنولوژی نور کم و تا 200 متر دید در شب فراهم کند.

 

NO Parking Area

 

دوربین مداربسته دام IR در فضای باز Hikvision با دید در نور بسیار کم و تشخیص نفوذ هوشمند می تواند به طور خودکار هشدار زمانی که یک وسیله نقلیه وارد منطقه محدود شده است.

 

Facility Protection

 

چگونه یک پلت فرم ویدئویی معتبر، کاملا سازگار و انعطاف پذیر برای مدیریت یک سیستم امنیتی ایجاد کنیم

با استفاده از iVMS-5200 Pro Hikvision و NVR جاسازی شده برای کنترل زنگ متمرکز و تجزیه و تحلیل هوشمند هوشمند، یک پلتفرم مدیریت ویدیو آسان برای استفاده، قابل اعتماد و غنی را کشف کنید.

نحوه استفاده از یک دوربین فقط برای پوشش یک مکان بدون نقطه کور

 

Hikvision ارائه می دهد دوربین های شبکه کوچک fisheye با قطعنامه های مختلف (12MP، 6MP، 4MP، 3MP). علاوه بر این، سخت افزار یا نرم افزاری که با لامپهای IR روشن می شود، امکان استفاده از تنها یک دوربین برای پوشش این منطقه را بدون لکه های کور فراهم می کند.

 

نظارت انبار

 

چگونگی افزایش دید در شب برای تأمین کالاهای ارزشمند

دوربین جعبه ای Hikvision با تکنولوژی نور کم نور DarkFighter و لنز دیافراگم فوق العاده بزرگ دیجیتال HD دارای یک تصویر بدون سر و صدا در محیط کم نور می باشد.

چگونه یک نمای پانوراما و یک تصویر بسیار دقیق داشته باشیم

 

Hikvision با یک دوربین 2 مگاپیکسلی PTZ (که شامل جزئیات با کیفیت بالا) است، یک دوربین فیسبوری (که 360 درجه پانوراما را فراهم می کند) را ترکیب می کند و آنها را یکپارچه می کند. آنها با هم از طریق عملیات کلیک و زوم کار می کنند تا هر دو نمای پانورامیک و تصویر بسیار دقیق را به نمایش بگذارند.

popuparchitect.com