دوشنبه 3 آذر ماه 1399

تشخیص انسان و وسایل نقلیه یا فناوری acusensce هایک ویژن

 
تشخیص انسان و وسایل نقلیه یا فناوری acusensce هایک ویژن
👈تمرکز و اقدام به وقایع انسانی و وسیله نقلیه

در مقایسه با سیستم های هشدار مبتنی بر سنسور معمولی ، یک سیستم نظارتی که از دوربین ها استفاده می کند چندین مزیت دارد: امکان تماشای رویدادها در زمان واقعی ، به دست آوردن اطلاعات کلیدی در مورد آن وقایع و ارائه شواهد محکم و دقیق برای اجرای قانون. فناوری AcuSense با افزودن یک لمس اطلاعاتی به دوربین های محبوب و ضبط کننده های ویدیویی Hikvision ، این محصولات را برای انتخاب مناسب یک سیستم امنیتی در دسترس و هوشمند تبدیل می کند.


👈جادوی الگوریتم یادگیری عمیق

همانطور که از نام آن پیداست ، Hikvision AcuSense Technology حسگر دقیقی را در سخت افزار امنیتی ارائه می دهد. با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق ، فناوری AcuSense افراد و وسایل نقلیه را از سایر اشیاء متحرک متمایز می کند.


در رویدادهای صحیح متمرکز شوید - برخورد انسان و وسایل نقلیه

رایج ترین نگرانی ها در زمینه حفاظت از محیط زیست ، تخلفات و شکستن وسایل نقلیه است.

فناوری AcuSense به شما کمک می کند تا از دو طریق روی رویدادهای انسانی و وسایل نقلیه متمرکز شوید: دستگاه فقط هنگام وقوع نوع نفوذ از پیش تعیین شده (انسانی یا وسیله نقلیه) زنگ خطر را ایجاد می کند و فیلم های مربوط به وقایع زنگ خطر را برای آسان تر در طبقه بندی انسان و وسایل نقلیه قرار می دهد. جستجوهای فیلم

👈هشدار دقیق برای انسان و وسایل نقلیه

کاربران می توانند بر روی آلارم های ایجاد شده توسط انسان و وسایل نقلیه تمرکز کنند در حالی که آلارم های دروغین ناشی از حیوانات کوچک یا سایر اشیاء بی ربط به شدت کاهش می یابد.

👈هشدار دیداری و شنیداری
روش های پاسخ و بازدارندگی در محل با استفاده از هشدارهای شنوایی بصری و قابل تنظیم ، لایه دیگری از محافظت را اضافه می کنند.


👈اهداف را سریعاً بر اساس نوع جستجو کنید

کلیپ های ویدئویی بر اساس طبقه بندی انسان و وسایل نقلیه طبقه بندی شده اند ، و طبقه بندی اشیاء به شدت کارایی جستجو را بهبود می بخشد.
تاريخ تنظيم: دوشنبه 8 مهر ماه 1398
popuparchitect.com